Balboa Island Streets

یکی از قشنگ ترین اتفاقای زندگیم اونجایی رقم خورد که یک نفر از کالیفرنیا ‍ پیغام داد که ما سفارش بدیم چطور میتونیم یکی از کارهای شمارو داشته باشیم ؟ واقعا بهتر از این هم مگه میشد ؟

.انگار رو ابر ها داشتم راه میرفتم. خیلی حس عجیب و غریبی بود خیلی خوشحال بودم توی بعد از ظهر اون روز. خوشحال از اینکه بالاخره یه نفر کاره منو دید و در خواست ساختنش رو داد.

طراحی

با حس اینکه این کارهارو برای خونه‌ی خودم دارم میسازم میشینم پای کار. اینقدر تو جزییات دقیق میشم که مبادا چیزی از قلم بیافته وقتی به کارم نگاه میکنم بزنه تو ذوقم که چرا اینجای کار رو خراب کردم.

چرا نباید بیشتر دقت میکردم که این اتفاق بیافته. با دل و جون با تعداد زیادی نرم افزار کار کردم تا این بهترین یادگاری رو از خودم جا بذارم توی خونه های مردم نه تنها تو ایران بلگه توی دنیا

وقتی با تعداد زیادی نرم افزار که کار میکنم برای طراحی کارهام و این نرم افزار ها وابسته به همدیگه هستن با مشکلی که مواجه میشم بایستی از اول شروع به طراحی مجدد بکنم. شاید بگید چراااااااااااااااااااااااا ؟ چرا از اول ..؟ باید بگم که چون جزییات خیلی مهم هست برای من. پس باید از اول و با دقت ده برابر بیشتر روش تمرکز کنم . باید بیشتر توجهم رو جلب کارم کنم. تا اینکه این نقشه رو ساختم و اماده تحویل کردم. رنگهایی که به کار بردم توی این مدل رو میتونید توی عکس زیر مشاهده کنید.

یکی ساختم برای دوست عزیزمون از کالیفرنیا و عکس هایی رو براش فرستادم و از اینکه فکر نمیکرد  که یه همچین نقشه‌ی نابی بشه در عین نا باوری یک عدد دیگه نقشه با سایز بزرگتر سفارش دادن برای مادر عزیزشون.

و من از صمیم قلبم خوشحام که تونستم برای دو نفر از 7 میلیارد جمعیت کره ی زمین یه اثر هنری به جا بذارم.

برای اطلاع از قیمت با ما از طریق این لینک در ارتباط باشید.

با تشکر، تیم خانه ی هنری

Comments are closed.